Koltuk Yıkama

 

Öz Şirvan Temiz ve Güvenilir Geçmişinin Vermiş Olduğu Tecrübe İle Siz Değerli Müşterilerine Hijyenik ve Ekonomik Hizmet Vermekten Gurur ve Onur Duyar.

Evimizde,işyerlerimizde ve arabalarımızda hayatımızın her anında kullandığımız ‘koltuklarımız’ temizliği ve hijyeni ile kendimizin ve ailemizin  sağlığını etkilemektedir.

Firmamızın hedefi koltuğunuza yerleşmiş olan mikropları ve lekeleri derinlemesine temizleyip siz değerli müşterilerimize sağlıklı hijyenik yaşam alanları sunmaktadır.

Koltuklarınız uzman personellerimiz tarafından sanayi tipi vakum makinalarımızla püskürtme,fırçalama ve emme yöntemi ile yıkanır.Özel hazırlanmış antibakteriyel,antialerjik şampuanlarla  kumaşın bütününe lokal uygulamalarla  su ve temizlik maddesi püskürtülüp emdirilmesi suretiyle kirlerin vakum edilmesi sağlanır.

Lekeli bölgeler kumaşın dokusuna zarar vermeyecek ölçüde özel temizleme maddesi ile fırçalanır.Yıkama işlemi bittiğinde koltuğun son kontrolleri yapılır ve kurumaya bırakılır.Kuruması içinde ortalama 4-8 saat yeterlidir.