Halı Yıkama

Öz Şirvan Temiz ve Güvenilir Geçmişinin Vermiş Olduğu Tecrübe İle Siz Değerli Müşterilerine Hijyenik ve Ekonomik Hizmet Vermekten Gurur ve Onur Duyar.

Çoğu insanında bildiği gibi, insanların bedeninde ölü deri dökülmesi gerçekleşmektedir.Bu-nun  yanı sıra her evde yıllık ortalama 4 kilogram toz birikmektedir.Ayrıca evinizin yakınından geçen araçların azda olsa egsoz dumanları evinize girmektedir.Böylece halılar daha çok içinde mikrop barındırmaktadır.

Halı yıkamada prensibimiz hav aralarına nüfus etmiş kir, toz, mikrop vb. etkenlerin yüzeye çıkarılıp atılması, mümkün olduğunca lekelerin yok edilmesi, parlaklık ve hijyen sağlanması, sağlıklı yaşama uygun hale getirip müşteriye daha iyi kaliteli hizmet sunabilmektedir.

NASI HALI YIKANIR,YIKATILIR?

Günümüzde halı yıkama sektörü hızla büyümektedir.Biz ÖZŞİRVAN HALI TEMİZLİK KİMYA SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKET’i olarak bu değişimleri hızla takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz size en uygun firmayı ararsınız,herkes kendini en iyi yaptığını söleyerek birçok işlem gerçekleştirir.

Biz ÖZŞİRVAN HALIyı tercih ettiğiniz takdirde size uygun bir zaman içerisinde servis aracımızla gelinip,halılarınız kontrol edilip,sorduğunuz sorulara tecrübemiz dahilinde cevap verilip halıları sizden aldığımıza dair makbuzu siz değerli müşterimize takdim ettikten sonra evinizden güleryüz ile ayrılırız.

Halılarınız başka bir müşterinin halısıyla karışmaması için numaralandırılır.

Halılarınız güvenli ve sigortalı bir şekilde fabrikamıza teslim edilir.

Teslim edilen bu halıları profesyonel personellerimiz tarafından makine,makine çin,Isparta,el dokuma,(hereke,Bünyan,yağcbedir,buhara,Ladik,Milas, kars,Yahyalı,Yörük,uşak,vb,)shaggy,Nepal,hint kilim,vb kilim,ipek halılar olarak hane hane ayrılır.

Sırası gelen halılar yıkanacağı zaman öncelikle toz dolabına girerek halınız üzerinde bulunan mikroplar halı üzerinde yok edilir.

Toz dolabından çıkan halılar yıkama bölümüne alınır.Halılar arkalı önlü antibakteriyel,antialerjik şampuanlar kullanılarak yıkanır.Yıkama işlemi bittikten sonra gelberi işlemi ile halılarınız durulanır.Durulanan bu halılar rulo yada kazan tipi olan santrifüjde yüksek devirde döndürülerek halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halılarınızın sıkılması ile halılarınızdan atılmış olur.

Halılar sıkıldıktan sonra halılarda kalan neminde giderilmesi için kurutma bölümünde halıların kurutulması sağlanır.

Kurutma işlemi gerçekleştikten sonra halı kalite kontrol masasında açılarak son kontroller yapılır.Yıkama standartlarına ulaşmadığı takdirde halı tekrar yıkama bölümüne alınarak tekrar yıkanır.Güzel sonuç alınan halı parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslim etmeye hazır konuma getirilir.

Sizin uygun gördüğünüz bi zamanda sizden gün ve saat alınarak memnuniyet garantisi ile teslim edilir.